سرویس و حمام

روشویی کورین

روشویی کورین برای مجتمع تجاری و فضاهای عمومی

کابینت روشویی در طراحی حمام نقش بسیار مهمی دارد و لازم است که در انتخاب آن بیشتر دقت کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از خرید کابینت روشویی نکاتی را در نظر بگیریم.
به عنوان مثال، از خودتان سوال کنید که به چه نوع کابینت روشویی نیاز دارید؟ مهم تر از آن اینکه، صفحه کابینت روشویی از چه جنسی باشد؟ یکی از موارد مهم بهداشت است.
بسیار مهم است که کانتری را برای روشویی انتخاب کنید که آنتی باکتریال بوده و در برابر مواد شوینده مقاوم باشد.
صفحات کورین از بهترین ها در طراحی و دیزاین سرویس بهداشتی هستند و بدلیل ویژگیهای منحصربه فرد و عملکرد عالی در زمینه سرویس بهداشتی مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

سنگ مصنوعی کورین یکی از بهترین متریال ها جهت اجرا برای روشویی سرویس بهداشتی و سینک دستشویی می باشد.
طراحی حمام با مشتقات سنگ کورین مانند کابینت روشویی کورین ، روشویی کورین ، سینک روشویی کورین نشان دهنده ی یک فرصت برای تحقق بخشیدن به سبک منحصر به فرد و رویایی شما است.
سنگ کورین به سبب مقاومت بالا در برابر رطوبت و همچنین جلوه و زیبایی کم نظیر، گزینه ای مناسب برای طراحی سرویس بهداشتی های لوکس و در عین حال پر رفت و آمد است.
کورین لکه و قارچ نمیگیرد و حس پاکیزگی فضا های بهداشتی را به افراد منتقل میکند. متریال کورین دوام، زیبایی و ظرافت را به ایده های شما ارائه می دهد و شما می توانید با اعتماد کامل از انتخاب آن ها لذت ببرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد