سرویس و حمام

دیوارپوش ضد آب

دیوارپوش ضد آب برای حمام و سرویس بهداشتی

دیوارپوش یکی از المان های بسیار ضروری در دکوراسیون داخلی است که در مکان های مختلف از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، دیوارپوش حمام، آشپزخانه، راهرو و … نصب می شود. دیوارپوش ها از متریال های مختلف ساخته می شوند و هر کدام به دلیل قابلیت های خاص خود مناسب مکان های مختلف هستند. این المان علاوه بر اینکه از سطح دیوار در برابر عواملی مانند خراشیدگی، پوسته پوسته شدن، جذب رطوبت، آلودگی و … محافظت می کند نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون به عهده دارد. حمام و سرویس بهداشتی از جمله قسمت هایی از خانه محسوب میشوند که با عنصر آب ارتباط مستقیمی دارند. انتخاب جنس مناسب برای این بخش از خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دیوارپوش های ضد آب مناسب ترین گزینه برای این مکان ها میباشند. این دیوارپوش ها از متریال های مختلفی ساخته میشوند و به راحتی در حمام و دستشویی قابل نصب هستند. ورق های پلاستیکی, کاشی, سنگ, پانل های ساخته شده از جنس لمینت, PVC, اکریلیک و شیشه جزء دیوارپوش های ضد آب محسوب میشوند.

دیوارپوش ورق های پلاستیکی

شما میتوانید برای پوشش دیوار حمام از ورق های پلاستیکی استفاده کنید. این نوع دیوارپوش ضد آب بوده و در تنوعی از رنگ و مدل به بازار عرضه میشود. استفاده از ورق های پلاستیکی ساده ترین و ارزان ترین روش برای پوشش دیوار حمام است و اکثر مردم برای جلوگیری از مرطوب شدن دیوار حمام از آنها استفاده میکنند.

دیوارپوش کاشی

اکثر مردم کاشی را نسبت به ورق های پلاستیکی ترجیح میدهند زیرا ظریف تر و گران تر به نظر می رسند. کاشی ها علاوه بر پوشش دیوار به عنوان کفپوش نیز استفاده میشوند. کاشی ها نه تنها در جنس های مختلف به بازار عرضه میشوند بلکه از نظر نوع طرح, سایز, شکل و رنگ نیز با هم متفاوت هستند. استفاده از کاشی مناسب به جای ساده و خلوت نشان دادن فضای حمام, آن را به مرکز توجه تبدیل نموده و مکانی زیبا و شیک ایجاد مینماید.

 

دیوارپوش اکریلیک

اکریلیک رایج ترین متریال ضد آب برای دیوار حمام است. شما میتوانید پانل های اکریلیک را از بازار خریداری نموده و دیوار اطراف دوش و وان حمام خود را با آنها پوشش دهید. این پانل ها در قیمت ها, اشکال و مدل های متفاوتی در بازار به فروش میرسند. از ویژگی پانل های اکریلیک میتوان به نصب آسان آنها اشاره نمود. اکریلیک علاوه بر اینکه در ساخت پانل های دیواری مورد استفاده قرار میگیرد در ساخت وان حمام و ورق های پلاستیکی نیز کاربرد دارد.

 

دیوارپوش سنگی

سنگ از جمله متریالی ست که طول عمر بالایی دارد, به همین دلیل بعضی افراد ترجیح میدهند دیوارپوش و کفپوش حمام و دستشویی خانه خود را از جنس سنگ انتخاب کنند. دیوارپوش سنگی ظاهری طبیعی و زیبا به حمام شما میبخشد, کاملاً ضد آب بوده و خیلی خنک به نظر میرسد. سنگ های طبیعی گران هستند و نصب آنها با توجه به نوع سنگ کمی مشکل است, بنابراین به راحتی میتوان کاشی های سنگی آماده را از بازار خریداری نموده و در حمام نصب کنید.

دیوارپوش شیشه ای

روشی دیگر برای ضد آب نمودن دیوارهای حمام استفاده از جنس شیشه ای است. شیشه متریالی ضد آب بوده و نمایی بسیار خنک و زیبا در فضای حمام ایجاد میکند. اکثر مردم از شیشه به عنوان محفظه ای برای دوش یا وان حمام استفاده میکنند اما شما میتوانید از آن به عنوان پوشش برای کل دیوارها و دیوارپوش حمام نیز استفاده نمائید.

 

دیوارپوش لمینت

لمینت نوع دیگری از دیوارپوش حمام محسوب میشود که به صورت کاشی یا ورق مورد استفاده قرار میگیرد. لمینت متریالی ضد آب است که در طرح و رنگ متنوع تولید میشود. از مزیت های این جنس این است که میتوان کفپوش و دیوارپوش حمام را با دیگر قسمت های خانه هماهنگ نمود.

 

دیوارپوش حمام پی وی سی

دیوارپوش PVC صد در صد ضد آب است و برای دیوارپوش حمام و سرویس بهداشتی گزینه ای ایده آل محسوب میشود. این متریال به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز میشود و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان آن را نصب نمود.

SPL خاص و کاملا مناسب

عدم جذب رطوبت، استحکام بالا، تنوع رنگ، نظافت آسان و آنتی باکتریال بودن این متریال را برای استفاده در فضاهایی مثل دیوارپوش حمام و سرویس بهداشتی ایده آل می نماید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد