دکوراسیون داخلی مسکونی

رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ در دکوراسیون داخلی از مهمترین ارکان خلق یک فضای ایده‌آل است که متاسفانه امروزه در ایران کمتر به آن توجه میشود. در این سلسه مقالات سعی داریم خیلی ساده و بدور از مباحث تکنیکی به این موضوع بپردازیم و از تاثیر آن بر احساسات شما در محیط خواهیم گفت. در مقاله کلی توضیحاتی پیرامون این موضوع به شما دادیم.در این مقاله به رنگ قهوه ای و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی شما میپردازیم.

رنگ قهوه ای

به کمک این رنگ میتوانید حس طبیعت و آرامش را به فضای خود منتقل کنید. چرا طبیعت؟پاسخ ساده است: رنگ قهوه ای به فراوانی در محیط اطراف دیده می شودبه مانند چوب و زمین است. از ترکیب چندین رنگ ساخته میشود و خنثی تلقی میگردد. دسته خنثی از ابزار های اصلی یک طراح خوب هستند. به وسیله آنها میتوانید تنالیته و حس دکوراسیون داخلی را بالانس کنید. اثرات سایر رنگ ها را کم و یا تشدید کنید.برای برخی رنگ قهوه ای خوشایند است و یادآور کیک، شکلات یا قهوه میباشد.از سویی یادآور خاک و زمین است و حس استحکام و امنیت را القا میکند.در دکوراسیون داخلی قهوه ای میتواند عمق و گرمی خاصی را به فضای شما بدهد. به دلیل خنثی بودن به راحتی با معماری داخلی و وسایل منزل هماهنگ میشود.

رنگ های مکمل

قهوه ای با سفید همخوانی بسیار خوبی دارد و در زمان قرار گرفتن با یکدیگر بسیار خودنمایی میکند. برای این کار بهتر است طبیعی رفتار کنید. کف پارکت و مبلمان تمام چوب بهترین گزینه های برای استفاده در کنار سفید هستند.همچنین برای داشتن فضایی مدرن میتوانید قهوه ای را با آبی در کنار یکدیگر استفاده کنید.یکی از رنگ هایی که به خوبی با قهوه ای هماهنگ میشود، زرد است. استفاده صحیح و به اندازه از این دو رنگ در کنار یکدیگر شادی و سرزندگی زرد را به محیط منتقل میکند و از سویی قهوه ای حس وقار را القا میکند

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد