هال

طراحی تی وی روم به صورت مدرن و لاکچری

طراحی تی وی روم به صورت مدرن و لاکچری

ایده های زیادی برای طراحی دکوراسیون تی وی روم مدرن و اتاق تلویزیون وجود دارد.  شما می توانید با توجه به دکوراسیون خانه خود تی وی روم را طراحی کنید. این روزها تی وی روم به بخش مهمی از فضای اتاق نشیمن تبدیل شده است. به این ترتیب اکثر افراد ترجیح می دهند تلویزیون خود را در یک فضای شیک قرار دهند. اگر می خواهید تی وی روم خود را به بهترین شکل طراحی کنید، تا انتهای این مقاله از افراش پلاس ما را همراهی کنید.

نکات مهم برای طراحی تی وی روم

یکی از مهم ترین نکات برای طراحی دکوراسیون تی وی روم مدرن، استفاده از نورپردازی مناسب است. در حقیقت برای طراحی تی وی روم به یک نورپرداری تخصصی لازم داریم؛ چون با استفاده از نور مناسب فضا زیباتر می شود.  بهتر است برای طراحی دکوراسیون تی وی روم از رنگ های ملایم استفاده کنید و به هیچ عنوان از رنگ های شلوغ استفاده نکنید. رنگ های تند و شلوغ برای فضای تی وی روم مناسب نیستند؛ چون معمولاً فضای این اتاق زیاد بزرگ نیست.

برای اجرای تی وی روم مدرن، به یک کاناپه مناسب برای جلوی تلویزیون نیاز دارید. در صورتی که فضای اتاق بزرگ باشد، می توانید یک دست مبل مناسب در اتاق بچینید ولی به طور کلی این موضوع کاملاً سلیقه ای است. در ادامه سایر مراحل مهم برای اجرای تی وی روم را شرح می دهیم.

  • کفپوش مناسب برای تی وی روم: با استفاده از یک کفپوش مناسب و شیک، فضای تی وی روم شیک تر می شود و جلوه بیشتری خواهد داشت. یکی از بهترین کفپوش ها برای دکوراسیون تی وی روم مدرن، پارکت است. پارکت فضای گرم و دلنشینی در محیط تی وی روم ایجاد می کند.
  • دیوارپوش مناسب تی وی روم: یکی از بهترین دیوار پوش ها برای تزیین دیوار تی وی روم، سنگ مصنوعی است. استفاده از سنگ مصنوعی یک ایده بسیار جذاب و کاربردی برای تزیین دیوار پشت تلویزیون است.
  • بهتر است فضای تی وی روم مدرن ساده و خلوت باشد، در حقیقت هر اندازه فضای این اتاق خلوت تر باشد، بهتر است. در طراحی و چیدمان این اتاق می توانید از قاب ها و تابلوهای ساده و مدرن استفاده کنید. اگر فضای کافی در اختیار دارید می توانید از میزهای کوچک پذیرایی در کنار مبلمان استفاده کنید. همچنین می توانید در کنار میز تلویزیون از متریال چوبی زیبا استفاده کنید؛ چون متریال چوبی جذابیت بی نظیری در محیط ایجاد می کنند.

    لوستر و نورپردازی مناسب تی وی روم

    با توجه به این که نورپردازی تی وی روم اهمیت زیادی دارد، بهتر است برای این فضا از لوسترهایی استفاده کنید که نورپردازی مناسبی دارند. لوسترهای مدرن سقفی یکی از بهترین انواع لوستر برای نورپردازی تی وی روم هستند.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد