آشپزخانه

پرکاربردترین رنگ صفحه کابینت

پرکاربردترین رنگ صفحه کابینت

رنگ صفحه کابینت را چطور باید انتخاب کنیم؟

1-رنگ صفحه کابینت سفید با رگه های آرام

یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین صفحات آشپزخانه سنگ ها یا صفحات سنگی مصنوعی مانند کوارتز هستند، که در رنگ های سفید یا سفیدی با رگه های ملایم و یا دانه های ریزی که به آن اضافه شده وجود دارند. این ظاهر برفی و درخشان در بسیاری از شرایط خوب عمل می کند زیرا بسیار خنثی است اما همچنان مدرن و تازه است.

این رنگ پریدگی به طور زیرکانه ای حس تمیز بودن و درخشاننده بودن را به محیط می دهد. در آشپزخانه های سنتی، این انتخاب معمولا بهتر از یک آشپزخانه سفارشی به صورت ساده سفید است. این رنگ عالی برای یک جزیره ناهار خوری است که در آن شما می خواهید در هنگام صرف غذا در واقع احساس راحتی کنید.

صفحات سفید با رگه های آرام یا دانه های ریز برای شما مناسب است اگر:

1-یک فضای داخلی سنتی دارید.

2-میخواهید فضا بزرگ تر و پر نور تر به نظر برسد بدون به نظر رسیدن یک فضای درمانی

3-میخواهید رنگ صفحه کابینت سفید باشد ولی لکه ها و گرد و غبار را نشان ندهد.

با توجه به محصولات افراش پلاس برای این کار می توانیم محصولات جدید spl را به شما معرفی کنیم.

۲ - سفید خالص

صفحات سفید خالص، به طور کلی فقط در مواد ساخته شده از قبیل کورین در دسترس هستند، که فضایی خلاقانه و ساده را ارائه می دهند که با هیچ سنگ طبیعی نمی تواند مطابقت داشته باشد. خوشبختانه این مواد در برابر لکه ها مقاومت می کنند، بنابراین آنها می توانند در طول سال ها با کمی مراقبت روزانه همراه شما باشند.

این منظره زیبا در فضاهای معاصر به خوبی کار می کند. همانطور که ذکر شد، یک رنگ سفید خالص می تواند با یک دکور سنتی در تقابل باشد، اما در یک فضای مدرن به نظر می رسد انتخاب مناسب تری است. این ویژگی به خصوص در فضاهای کوچک، مانند آشپزخانه های کوچک آپارتمان، با زدن کابینت سفید یا کم رنگ به منظور توهم یک فضای بزرگتر، موثر است.

علاوه بر آن  فضاهای که در حال حاضر دارای بسیاری از عناصر پررنگ  هستند، مانند کابینت های چوبی دانه ای، می تواند از صفحه روی کابینت  فوق العاده ساده به عنوان یک شکست بصری بهره مند شود.  این به خصوص در مورد کابینت های مدرن چوبی با رنگ متمایل به زرد و نارنجی خوب جواب میدهد. و در نهایت سفید و آبی یک ترکیب دریایی کلاسیک است. یک کانترتاپ سفید با کابینت های آبی زیبا به نظر میرسد.

در نتیجه رنگ سفید خالص برای شما مناسب است اگر:

1-شما سبک مدرن را دوس دارید.

2-فضای کوچکی دارید و میخواهید تا جایی که ممکن است بزرگ به نظر برسد

3-شما یک طرح سفید و آبی دریایی را دوست دارید.

با توجه به محصولات افراش پلاس میتوانیم در این قسمت کورین های الجی و هنکس را به شما معرفی کنیم.

3- سیاه و تیره

صفحات روی کابینت تیره، در رنگ هایی مانند سیاه و یا زغالی، ممکن است در برخی موقعیت ها بسیار قدیمی ظاهر شود و با دیگر وسایل  کاملا هارمونی داشته باشند.  اگر شما کابینت یا طبقه های تیره دارید، کانترتاپ تیره برای شما مناسب خواهد بود. اگر میخواهید پالتی از رنگهای تیره داشته باشید به منابع زیادی از نور طبیعی یا اضافه نیاز دارید. این باعث می شود فضایی گرم و راحت  به جای یک فضای غار مانند داشته باشد.

در نهایت گاهی اوقات شما فقط کلاسیک سیاه و سفید را انتخاب می کنید. اگر شما یک آشپزخانه با کابینت های سفید و کم رنگ داشته باشید یا فقط چند قسمت کوچک صفحه روی کابینت داشته باشید، یک سنگ تیره یا سیاه، جلوه ه ی زیبایی را به ارمغان می آورد. باز هم، هیچ وقت عاقلانه نیست که فقط یک عنصر بزرگ سیاه در طراحیتان داشته باشید، زیرا ممکن است مانند یک لکه سیاه بزرگ به نظر برسد، بنابراین شما لازم است چند قسمت دیگر هم از رنگ سیاه استفاده کنید مانند دسته های کابینت سیاه.

صفحه روی کابینت سیاه و تیره برای شما مناسب است اگر:

1-اگر شما کابینت های تیره دارید و میخواهید رنگ کانترتاپ با آن ترکیب شود.

2- شما کابینت های رنگارنگ و سرگرم کننده دارید و می خواهید رنگ ها  واقعا بدرخشد

3-شما میخواهید کانترتاپ با سایر عناصر سیاه در محیط  هماهنگ شود

4- شما قصد دارید که یک طرح سیاه و سفید کلاسیک داشته باشید.

با توجه به محصولات افراش پلاس در این قسمت میتوانیم به شما مارمونایت معرفی کنیم.

۴-رنگ های طوسی تیره و روشن

صفحات خاکستری یا دیگر تونالیته های متوسط،مانند قهوه ای مایل به زرد یا کرم، از رنگ های خنثی هستند. سنگ خاکستری ملایم، به نظر می رسد شبیه به بتن است، و آن را کاملا در فضاهای معاصر با کمی خم در معماری کار می کنند. این یک مزیت است چون لکه ها را نشان نمیدهد و همچنان تمیز به نظر می رسد. اگر شما همیشه یک فضای کاملا سازمان یافته ای ندارید،اما هنوز هم می خواهید همه چیزیکپارچه به نظر برسد، عالی است.

از آن جا که خاکستری خنثی ترین رنگ است، یک جفت عالی برای کابینت های رنگی شماست، مخصوصا در فضایی با کابینت های مختلف، میتواند به رابطه ی بین کابینت های روشن و تیره تر کمک کند. اگر شما برنامه یک دکوراسیون سیاه و سفید دارید یا چوب های اسپرسو با دیوارسفید، یک صفحه روی کابینت با تونالیته ی متوسط بین وسایلی با رنگ های تیره و روشن ارتباط ایجاد میکند. اگر دوست دارید یک شیر آب یا سینک برنجی داشته باشید، یکصفحه روی کابینت خاکستری تونالیته ی گرمی را به ارمغان می آورد، به طوری که آنها واقعا درخششی را ایجاد می کنند.


رنگ های طوسی روشن و تیره برای شما خوب است اگر:

1-شما کابینت رنگی و یا چند تونالیته ی مختلف از کابینت ها دارید.

2-شما میخواهید یک محیط گرم و دوستانه به تونالیته های خاموش داشته باشید.

3-شما میخواهید یک طراحی سیاه و سفید داشته باشید که با این رنگ میتواند کمی ملایم تر به نظر برسد.

با توجه به محصولات افراش پلاس در این قسمت میتوانیم محصول splحالت کربن را به شما معرفی کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد