راهنمای فنی

مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی

مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی

در زمان خرید و به دلیل تنوع متریال در بازار کابینت با حجم زیادی از داده های نادرست و صحیح مواجه خواهید شد. این مسائل در نهایت شما را در تصمیم گیری سردرگم می کند. در این مقاله ما به مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی می پردازیم تا به شما در تصمیم گیری در انتخاب صفحه کابینت کمک کند.
در گذشته مقاله ای با عنوان مقایسه کورین و کوارتز منتشر کرده ایم که به شما کمک می کند اطلاعات بیشتری در مورد این دو ماده داشته باشید. قبل از هر چیز به خاطر داشته باشید که برای تصمیم گیری صحیح باید اطلاعات کلی در مورد هر مطلبی داشته باشید.

همیشه به یک منبع اطلاعات بسنده نکنید. برای شناخت مطالب به صحبت های فروشنده یا نصاب کابینت اکتفا نکنید، گاهی افراد سودجو شما را به اشتباه می اندازند و یا اطلاعات نادرستی به شما می دهند تا مواد و محصولات مورد نظر خود را بفروشند.

مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی :

اگر بدون دانستن مارمونایت چیست؟ و کورین چیست؟ شما در حال خواندن این مقاله هستید، پیشنهاد می کنم ابتدا با این مطالب آشنا شوید و سپس به سراغ این مقاله بیایید. پس از اینکه که با این دو ماده آشنا شدید، بهتر می توانیم آنها را با هم مقایسه کنیم.
مارمونایت یکی از محبوب ترین متریال ها برای صفحه کابینت است. تمام جذابیت ها و نکات مثبت این ماده به دلیل عدم وجود منافذ روی سطح، دارا بودن طرح و حس سنگ واقعی و مقاومت بالا اشاره کرد.

1.مقایسه مارمونایت با کورین از لحاظ خط و خراش برداری:

• مارمونایت به دلیل رویه‫ ی کوارتز که دارد، به سختی زیاد خط و خش برمی‫دارد و بسیار مقاوم است. در محصول مارمونایت با پوشش رویه به وسیله لایه نازکی از کوارتز، مقاومت ماده در برابر خراشیدگی بسیار بالاتر بوده و به راحتی خراشیده نمی شود.‬‬
• کورین به راحتی خراشیده می شود. به همین دلیل این خراش ها پس از مدتی محیط مناسبی را برای رشد باکتری ها فراهم می کنند و از یک طرف رطوبت را جذب می کنند و در نتیجه لک می شوند. همچنین براقیت سطح کابینت شما پس از مدتی از بین می رود.

2.مقایسه مارمونایت با کورین ایرانی از لحاظ جذب رطوبت:

بعد از مقایسه مارمونایت با کورین و در بحث درز و روکش و خط و خش باید بدانید که هردوی این متریال ها دربرابر رطوبت بسیار مقاوم اند.

3 .مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی از لحاظ بودجه و اجرا:

در نهایت با مقایسه مارمونایت با کورین از نظر بودجه و مسائل مالی، کورین خارجی قیمت بالاتری نسبت به مارمونایت دارد. هم از نظر قیمت خود مواد و هم از نظر هزینه اجرا. اما کیفیت مارمونایت نسبت به کورین های خارجی و ایرانی بسیار بهتر است و سرعت اجرای مارمونایت نیز بسیار سریعتر است.

4.مقایسه مارمونایت با کورین خارجی و ایرانی از لحاظ تنوع:

• از لحاظ تنوع کورین چون حاوی رنگدانه های رزینی است، رنگبندی های زیادی دارد. اما مارمونایت بیشتر متریالی لوکس و خاص پسند است و طرح های آن کاملاً مشابه متریال سنگ طبیعی است و حسی که به مخاطب القا می‫کند نیز دقیقا حس لمس سنگ طبیعی است!‬
• مارمونایت قابلیت های جالبی اعم از بوکمچ و فورمچ شدن، شب تاب بودن را دارد که به نوبه ی خود بسیار جالب است. مارمونایت حاوی ضخامت 12 و 2 میلی است. ضخامت 12 میلی که به عنوان صفحه روی کانتر و میز و کابینت و… استفاده می‫شود، 2 میل هم به عنوان دیوارپوش و بین کابینتی بیشتر کاربرد دارد.‬

حرف پایانی:
ما در افراش پلاس، گروهی از محصولات پرطرفدار و پر متقاضی‫مان مانند مارمونایت را به صورت دو تکه یعنی دو ضخامت : صفحه کابینت 12 میل+دیوارپوش 2 میل را به دست تولید داده ایم تا با تنوع هرچه بیشتر محصولاتمان، به افزایش کیفیت زندگی شما کمک کنیم. زیرا که رضایت مشتریان و مجریانمان، دلیل حال خوب و اعتبار ماست.‬‬
ما در افراش پلاس همواره در تلاشیم تا نقشی هر چند کوچک در ایجاد بستری برای زندگی با کیفیت و آسان برای همراهان عزیز داشته باشیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد