صفحه کابینت ام دی اف | قیمت + مشخصات MDF

صفحه کابینت ام دی اف | قیمت + مشخصات MDF

به جرأت می‌توان گفت که بخش زیادی از زیبایی کابینت و دکوراسیون داخلی آشپزخانه به صفحه کابینت وابسته است. در حال حاضر تنوع صفحه‌های کابینت به قدری بالا است که افراد در زمان خرید سردرگم شده و نمی‌دانند کدام محصول را انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد تعویض یا خرید کابینت را دارید، توصیه می‌کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله برای شما دربارۀ صفحه کابینت MDF و مشخصات آن خواهیم گفت.

صفحه کابینت MDF چیست؟

به صفحات صاف و یکپارچه‌ای که به روی سطح کابینت قرار می‌گیرند صفحه کابینت گفته می‌شود که از ام دی اف تولید شده‌اند. برخی از این مدل صفحه کابینت MDF طرح سنگ بوده و در سال‌های اخیر با استقبال مشتریان مواجه شده‌اند. اگر دربارۀ این صفحات اطلاعاتی ندارید، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.

بررسی مشخصات صفحه کابینت ام دی اف

صفحه کابینت به رنگ روشن و سبک مدرن

موارد زیر از جمله مشخصات و ویژگی‌های مهم صفحه کابینت ام دی اف محسوب می‌شوند. دقت به این موارد به شما کمک می‌کند که انتخاب دقیق و درستی داشته باشید. این موارد مهم عبارت‌اند از:

جنس مناسب صفحه کابینت ام دی اف

اکثر محصولات ام دی اف از صفحات نئوپان تولید شده و دارای کیفیت رضایت بخشی برای مشتریان هستند. وقتی از کابینت MDF برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده می‌کنید صفحه کابینت نیز از این جنس جذابیت بصری فضای آشپزخانه شما را دوچندان می‌کند. جالب است بدانید که از این صفحات صرفاً برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده نشده و برای مغازه، غرفه و... نیز گزینه مناسبی است.

تنوع طرح و رنگ

صفحات کابینت ام دی اف با طرح سنگی و قابلیت نصب در هر آشپزخانه‌ای

خوشبختانه می‌توان انواع صفحه کابینت ام دی اف را در طرح و رنگ متنوع سفارش داد. یکی از موارد دلخواه افراد صفحه کابینت MDF طرح سنگ است. اگر شما طرح خاص مدنظر دارید، امکان ثبت سفارش با آن طرح نیز وجود داد. بهتر است طرح و رنگ صفحه کابینت را با سایر آیتم‌های موجود در دکوراسیون خانه خود هماهنگ کنید.

بررسی ضخامت صفحه کابینت ام دی اف

اگر جزء افرادی هستید که صرفاً به قیمت صفحه کابینت MDF دقت داشته و نسبت به ضخامت آن بی‌تفاوت هستید، بهتر است قدری در فاکتورهای خود تجدیدنظر کنید. هرچه ضخامت این صفحه کمتر باشد جذابیت آشپزخانه و کابینت‌های شما بیشتر می‌شود. البته ممکن است این صفحات در ضخامت کم کیفیت و مقاومت بالایی نداشته باشند. توجه به این مشخصات به شما کمک می‌کند که آگاهانه تصمیم بگیرید.

مقاومت در برابر رطوبت

جالب است بدانید که صفحات کابینت ام دی اف در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان می‌دهند اما این مقاومت چه در برابر رطوبت و همچنین حرارت به صورت صددرصدی نیست. اگر دلتان می‌خواهد محصولی با این ویژگی بخرید بهترین گزینه صفحه کابینت کورین و مارمونایت است.

بررسی قیمت صفحه کابینت ام دی اف

صفحه کابینت ام دی اف رنگ روشن

اکثر افراد در زمان خرید صفحه کابینت صرفاً به قیمت آن توجه دارند. باید بگوییم که قیمت صفحه کابینت ام دی اف ثابت نبوده و ممکن است بر اثر نوسانات موجود در بازار افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد. از طرفی این قیمت با در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود. مثلاً متریال موجود در صفحه‌های کابینت ام دی اف، ابعاد و اندازه، ضخامت صفحه، تولید کننده و برند محصول از جمله فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت آن محسوب می‌شوند. شما عزیزان می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. اگر جزء افراد علاقه‌مند به صفحه کابینت MDF  طرح سنگ هستید توصیه می‌کنیم دربارۀ خرید صفحه کابینت مارمونایت،کورین و کوارتز نیز فکر کنید؛ زیرا این ها صفحات سنگ مصنوعی هستند که کیفیت جنسشان بسیار بلاتر و بهتر از MDF است و به صورت طرح سنگ نیز موجود بوده و قیمت و کیفیت مناسبی دارند.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مطلب برای شما دربارۀ صفحه کابینت MDF طرح سنگ و سایر مدل‌های دیگر گفتیم. حال با توجه به ویژگی‌‌های مطرح شده می‌توانید انتخابی دقیق و درست داشته باشید. اگر تجربه خاصی در زمینه استفاده از صفحه کابینت MDF دارید حتماً دربارۀ رضایت یا عدم رضایت خود برایمان بنویسید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد
  • Instagram
  • Whatsapp

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد