مزایا و قابلیت های خاص صفحه کابینت کورین

مزایا و قابلیت های خاص صفحه کابینت کورین

در این مقاله از سلسله مقالات مزایا و معایب صفحه‌ کابینت‌ کورین در سال 2021 مزایا و قابلیت خاص کورین را بررسی می‌کنیم. صفحات کورین قابلیت‌های واقعا منحصر به فردی دارند که بسیاری از آنها بی‌خبرند. بعضی از آنها مزایای ظریفی هستند درحالی که مابقی قابل توجه‌‌تر هستند و عناصر خواستنی‌تری در طراحی و عملکرد را به ارمغان می‌آورند.

لبه، بین کابینتی، سینک و درز‌ها

طرح‌های لبه و پیشانی در شکل دادن به ایده‌های طرح آشپزخانه و سرویس‌ بهداشتی با کورین امکان‌پذیر است. از یک پیشانی صاف شده ساده یا پخ شده تا طرح اسپانیایی رویایی، حدود 20 طرح متفاوت پیشنهادی موجود است.

پیشانی لبه پهنی برای به تصویر کشاندن یک صفحه کابینت یکپارچه‌ عظیم، یا ساخت طرح‌های پرکارتر که با لبه‌های چند لایه به راحتی اجرا میشود.همچنین  در بیشتر موارد، خط درز لبه‌های چند لایه غیرقابل تشخیص خواهند شد. شما معمولا این خط درز‌ها را در صفحات کابینت گرانیت می‌بینید.

بین ‌کابینتی بطور سنتی می‌تواند درست مثل گرانیت، سنگ مرمر، یا سنگ‌های مهندسی شده کوارتز نصب شود. می‌توانید سنگ،‌ شیشه، فلز، یا کاشی‌های سرامیکی را استفاده کنید که برای هر طرحی که برای رویا‌های شما مناسب است طراحی شده است.

ممکن است بخواهید بین کابینتی‌ای را انتخاب کنید که از همان سنگ برای صفحه کابینت هم استفاده شده است. این را در نظر داشته باشید که خط درز دیوار می‌تواند با نصب و قالب گیری کورینی که بین کابینتی را به صفحه کابنیت وصل کرده پوشانده شود.

سینک‌های کورین در سایز‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های دو کاسه و تک کاسه بی‌شماری موجود است. آنها نیاز‌های سبک زندگی شما را برای صفحات سرویس‌‌های بهداشتی و آشپزخانه را پوشش می‌دهند.

سینک‌‌ها می‌توانند به تمام روش‌های معمول از جمله رو کار، زیر کار، هم سطح، اریب یا قالب گیری شده با متریال صفحه کابینت برای طرح‌های یکپارچه و بدون درز نصب شوند.

صفحه شیاردار سینک معمولا برروی صفحه کابینت به صورت یکپارچه تعبیه شده تا به تمیز نگه داشتن محیط کمک کند.

چیزی که در سینک یکپارچه باید در نظر گرفته شود این است که سینک ها بسیار مورد استفاده و سواستفاده قرار می‌گیرند و اگر لکه یا فرسوده شود احتمالا مجبور خواهید شد کل صفحه کابینت را به جای سینک عوض کنید.

همچنین سینک‌های یکپارچه نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند. برای مثال، در مورد کورین گفته می‌شود که آب جوش نباید در سینک ریخته شود زیرا می‌تواند باعث تغییر حالتش شود. اما نمی‌توان منکر این شد که سینک‌های یکپارچه بسیار زیبا هستند.

خط درز نقطه تاریک تمام متریال‌های دیگر صفحه کابینت است. مزیت بلامنازعی که تمام برند‌های کورین نصب به دیگر متریال‌ها دارند خط درز نزدیک به نامرعی آنها است.

صفحات کورین هم همچنان باید در تیکه‌ها وبخش‌های مختلف مثل دیگر متریال ساخته و نصب شوند. بنابراین صفحه کابینت شما درز‌هایی خواهد داشت. اما این متریال و سیستم که استفاده می‌شوند معمولا نتیجه‌اش یکپارچه می‌شود و ظاهری بدون درز در بیشتر رنگ‌ها به خصوص رنگ‌های ساده خواهد داشت.

درزها ممکن است هنوز تاحدی در طرح‌های پرکار با طراحی کم تکرار  و یک دست مشخص باشد. با درنظر گرفتن ناچیز بودن درز‌های قابل مشاهده، متریال صفحه کابینت کورین با اختلاف در این ضمینه بی‌رقیب است.

اشکال، چراغ‌هاو قابلیت‌های شارژ تلفن

کورین به طور خاص می‌تواند به هر شکل یا انحنایی قالب گیری شود با شکل‌دهی حرارتی گزینه‌های  طراحی تقریبا نامحدودی ممکن خواهد شد. این یک خصوصیت فوق العاده است اگر شکلی غیرمعمول می‌خواهید یا فضایی که دارید نامتعارف است.

صفحات بتنی و شیشه‌ای همچنین می‌توانند به شکل‌ها یا قالب‌های پیچیده ای حالت داده شوند، اما کورین در این قابلیت قطعا منطبق‌ترین متریال است.

همچنین این انعطاف‌پذیری چیزی است که اجازه می‌دهد برای سینک‌های یکپارچه، بین‌کابینتی‌های بدون درز که هیچ یک از گزینه‌های صفحه کابینت دیگر این قابلیت را ندارند.

نورپردازی به صورت چراغ‌های نصب شده در تمام صفحه هم با صفحات کورین قابل اجرا است.

حالا همچنبن شما می‌توانید موبایل خود را با صفحات کورین شارژر دار، شارژ کنید. یک منبع تغذیه که به راحتی برای صفحه کابینت تنظیم و نصب می‌شودبرای شارژ موبایل و تبلت. دیگه نیازی به کشتی گرفتن با کابل‌ها و پیدا کردن پورت‌های خالی نیست.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد
  • Instagram
  • Whatsapp

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد