راهنمای فنی

نحوه نصب انواع صفحه کابینت

نحوه نصب انواع صفحه کابینت

هر فردی که به دنبال ساخت یا بازسازی منزل مسکونی خود می‌باشد، باید به آشپرخانه و دکوراسیون آن به عنوان قلب خانه توجه ویژه نماید. در آشپزخانه هم کابینت و صفحه کابینت به عنوان مهم ترین فاکتور دکوراسیون آن شناخته شده است.دانستن این نکته ضروری است که نصب کابینت و صفحه کابینت پروسه ای دارد که باید به کابینت کار سپرده شود. بخصوص نصب صفحه کابینت کورین که به تبحر و تجربه ی ویژه ای نیازمند است.

در ساخت و ساز ها و بازسازی ها، بخش قابل توجهی از هزینه ها صرف آشپزخانه، کابینت و صفحه کابینت می شود. در حال حاضر در اکثر خانه های ایرانی کابینت های ام دی اف کار شده است.در گذشته کابینت ها از فلز ساخته می شد و به کابینت های فلزی معروف بودند. این نوع کابینت از بازار رایج خارج شده است.

در حال حاضر متریال های دیگری مانند MDF، کورین، مارمونایت، SPL و کوارتز مورد استفاده قرار میگیرند. MDFنیز به دلیل معایبی که دارد طرفداران خود را از دست داده است و با وجود بودجه کافی کورین و سایر محصولات مدرن ذکر شده جای خود را در بازار باز کرده است.

اشپزخانه سفید مدرنصفحه کابینت ام دی اف

نصب کورین را به چه کسی بسپاریم؟

همانطور که باید برای نصب صفحه کابینت ام دی اف به کابینت کار مراجعه کنید، نصب صفحه کابینت کورین و مارمونایت نیاز به حضور یک کورین کار دارد. کورین کار تخصص و تجربه و تبحر لازم را برای نصب کورین بدست آورده است و ابزار آلات مخصوص کورین را برای اجرا دارا می باشد. نصابان سنگ کورین بایستی آمورش دیده و تمام توصیه ها را رعایت نمایند. نصب نادرست ممکن است مسائلی را در آینده بوجود آورد.


فلذا یک کابینت کار به دلیل عدم تجربه و تخصص و لوازم مورد نیاز قادر نخواهد بود مراحل اجرای نصب کورین را انجام دهد.
زیرا که نصب صفحه کابینت کورین نیاز به ابزارآلات خاص اجرا نظیر دستگاه ساب و پولیش و تبحر لازم در دادن اشکال مختلف به کورین را داشته باشد.

اجرای کورین رنگی

در بین محصولات نیز اجرای SPL هم به دلیل سخت و مقاوم بودن بسیار نیازمند تجربه و تخصص است و حتی ممکن است یک کورین کارهم به دلیل عدم تجربه در اجرای آن دچار مشکل شود. SPL برای اجرا نیازمند تیغ مخصوص دارای 25 سانت قطر و 96 دندانه می باشد.

چرا از محصولات شرکت افراش پلاس استفاده کنیم؟

هر چه مصالحی که در دکوراسیون داخلی استفاده می شود، خاص تر باشد. فضا میتواند شخصی تر به نظر بیاید. مواد و مصالح خاص نه تنها جذاب هستند بلکه می تواند شخصیت و سلیقه ی صاحب خانه را به نمایش بگذارد.
پیشرفت فناوری‌ ساختمان تاثیر مستقیمی بر زندگی می‌گذارد. با روی کار آمدن مصالح جدید دکوراسیون داخلی می‌توانید خانه‌های مقاوم‌تر و زیباتری داشته باشید.

استفاده از مارمونایت در دیوار های سرویش بهداشتی

در کشورهای پیشرفته اروپایی استفاده از مصالح جدید در دکوراسیون داخلی دیگر جا افتاده است و مصالح قدیمی در جای خود ولی کمتر به‌ کار می‌روند. واقعیت این است که فناوری مصالح وارد کشور ما نیز شده؛ اما قدر و قیمت آن‌ها هنوز آن‌طور که باید و شاید شناخته نشده است.


آشنایی با خواص و مصالح جدید می‌تواند طراحی خانه را بیشتر به خدمت آسایش و آرامش فضای داخلی آن دربیاورد. ضمن این‌که زیبایی منحصربه‌فردی را هم ایجاد می‌کنند.

آشچزخانه ای نوین با مارمونایت

افراش پلاس با ارائه ی 6 محصول، کورین الجی، هانکس، مارمونایت، هارکس، Hi-match و SPL در جهت اهداف خود گام بر میدارد. ویژگی های محصولات ارائه شده توسط شرکت افراش پلاس نیز ازین قبیل می باشد:

  • متریال های نوین
  • کیفیت بی رقیب
  • تنوع بی نظیر

افراش پلاس با تحقیق در سراسر دنیا و انتخاب محصولات به روز و مورد نیاز صنعت چوب و دکوراسیون همواره سبد کالای متنوع از مواد اولیه دکوراسیون داخلی بصورت واردات، تولید و همچین تامین از طریق بزرگان صنایع چوب ایران تهیه و به پخش عمده در سراسر ایران بصورت عمده و مویرگی دست یافته است.

همچنین برای خدمات بهتر و کمک رسانی به مشتریان، در زمینه ارائه اطلاعات مربوط به فروشندگان و مجریان برتر در سراسر ایران نیز اقدام لازم را انجام می دهد.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد