سبک مدرن (Modern)

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

امروزه کابینت آشپزخانه مدرن طرفداران بسیاری دارد. سبک کابینت مدرن شامل مدل های متفاوت از متریال متنوع در صدها رنگ مختلف است.

کابینت مدرن های گلاس

کابینت های گلاس بیشتر از هر ویژگی مثبت دیگری، به خاطر براق بودن سطحش معروف و شناخته شده است. کابینت های گلاس دارای مغز ام دی اف و ورق «های گلاس» است.

ظاهر براق، شفاف و شیشه ای شکل این نوع ورق، بانوان خوش سلیقه را طرفدار خودش کرده و کلی باعث پیشرفت این سبک کار در بازار شده است. این روکش ها انواع گسترده ای دارند که شامل: (روکش اکریلیک، روکش پلی گلاس، روکش هایگلاس) است.

این قابلیت را دارد تا با رنگ های دیگر ترکیب شوند و اصطلاحا کابینت مدرن دو رنگ را تشکیل دهند. تمیز کردن کابینت های گلاس به جهت جنس روکش آن به راحتی امکان پذیر است.
این نوع کابینت در برابر رطوبت و خط و خش آسیب پذیر است.

کابینت مدرن فوق برجسته Hi- match

ورق های سینکرونایز یا همان های مچ با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شد، محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
ورق های سینکرونایز در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .

برند HI-MATCH، ( هایمچ )ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه سینکرونایز (طرح و برجستگی هماهنگ) با کاغذ آلمانی، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد. ابعاد این محصول 122 در 280 و به ضخامت 16 میلیمتر میباشد.

مدل کابینت مات SPL

ورق فشرده SPL، به عنوان متریالی نوین و خاص در صنعت دکوراسیون داخلی کاربرد های بی شماری دارد و امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین متریال ها در بین طراحان و معماران سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد.

ورق فشرده SPL دارای قابلیت ها و مزایای بی شماری است که عمده آنها : ضد لک بودن، ضد آب، ضد اکتریسیته، مقاوم در مقابل انواع اسید وباز، آنتی باکتریال، نظافت آسان، لکه پذیر نیست و …. می باشند.

طیف گسترده قابلیت ها در کنار ظاهر زیبا و استحکام بالا باعث شده این متریال مناسب استفاده در انواع فضاها و کاربری ها باشد. یکی از مدل های زیبای این محصول spl کربن ( مات ) به رنگ طوسی و سفید آن است که جزء متریال های مدرن مورد استفاده قرار میگیرند.

کابینت مدرن با فرورفتگی‌های جالب از جنس کورین

از خصوصیات دیگر سنگ مصنوعی کورین تنوع در طرح و رنگ است. محیط آشپزخانه باید از نظر روانی حس آرامش را القا نماید. رنگ های روشن محیط آشپزخانه را وسیع تر جلوه می دهد و حس آرامش را در استفاده کننده ایجاد می کند. در اینجا میتوانیم از کدهای روشن و رنگی و پر طرفدار سنگهای کورین الجی

به کد های G034 /G259 /G260 /S026 /S027 /S304 ,... اشاره کرد

در این آشپزخانه، صفحه کابینت با دو پارامتر رنگ و سطح بازی ساده ای انجام شده تا بدانیم که خیره شدن چشمان ما فقط به خلاقیت‌های شگفت انگیز محدود نمیشود. سطوح صاف با لبه های تیز و بدون حاشیه و قاب در این کابینت مشاهده میشود؛ به همراه چند تغییر سطح در سطح درب های کابینت و همزمان تغییر رنگ آن بخش‌ها که زیبایی و نشاط راهدیه میدهد.

از ویژگی های کورین میتوان به ضدآب / قابلیت ساب و پولیش و ترمیم پذیری /قابلیت اجرا به صورت یکپارچه /آنتی باکتریال آن نام برد.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد

facebook instagram pinterest youtube telegram whatsapp aparat

کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه افراش پلاس محفوظ می‌باشد